Rekordowy IV Świętokrzyski Bal Filantropów! Drukuj
Czwartek, 02 Marzec 2017 00:00

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom Czwartego Świętokrzyskiego Balu Filantropów, który miał miejsce w Kielcach w dniu 25 lutego 2017 r. Jesteśmy zaszczyceni i niezwykle wdzięczni, że zechcieliście Państwo wziąć udział w naszym wydarzeniu i tym samym stać się Darczyńcami Programu Stypendialnego GRAND.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Współorganizatora - Best Western Grand Hotel w Kielcach oraz Partnera Balu – Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. Dziękujemy sponsorom, a także darczyńcom, którzy przekazali niecodzienne przedmioty na licytację oraz wszystkim, którzy aktywnie wspierali naszą inicjatywę dobroczynną.

Tegoroczny Bal był wydarzeniem wyjątkowym pod wieloma względami: liczby uczestników (180 osób), liczby licytowanych przedmiotów, a także rekordowej kwoty uzyskanej z licytacji oraz kart wstępu: 101 tysięcy złotych. Zebrane w ten sposób środki pozwolą na ufundowanie kolejnych stypendiów w ramach Programu Stypendialnego GRAND dla wybitnie utalentowanej młodzieży z regionu świętokrzyskiego.

Świętokrzyski Bal Filantropów to inicjatywa dobroczynna, która w tym roku została zorganizowana przez Świętokrzyski Fundusz Lokalny, Best Western Grand Hotel w Kielcach i Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego. Jej celem jest zebranie funduszy na stypendia dla młodzieży z województwa świętokrzyskiego, o wybitnych talentach i zdolnościach w różnych dziedzinach nauki. Trzy Bale Filantropów zrealizowane od 2014 roku umożliwiły ufundowanie 29 stypendiów dla wybitnie utalentowanej młodzieży z regionu świętokrzyskiego na łączną kwotę 122 tys. zł. Na przychód każdego Balu Filantropów składają się fundusze pozyskane w wyniku licytacji oraz wejściówek na Bal. W ramach Programu Stypendialnego GRAND w 2017 roku ufundowane zostaną kolejne stypendia dla wybitnie utalentowanej młodzieży z regionu świętokrzyskiego.

Mamy nadzieję, że nasze kolejne wydarzenia dobroczynne spotkają się z życzliwością darczyńców, co pozwoli na zgromadzenie funduszy na stypendia dla wybitnie utalentowanej młodzieży z województwa świętokrzyskiego.

 

Zarząd Stowarzyszenia Świętokrzyski Fundusz Lokalny

 

 

Stowarzyszenie Świętokrzyski Fundusz Lokalny, 2008, login

  


Stowarzyszenie Świętokrzyski Fundusz Lokalny


Biuro:

ul. Sienkiewicza 78,
25-501 Kielce
budynek Best Western Grand Hotel -
IV piętro, pokój nr 29

tel: 730 696 423,

e-mail:
fundusz@funduszlokalny.kielce.pl

Siedziba:
ul. Chęcińska 27A/5,
25-020 Kielce

KRS: 0000030009

 

Organizacja
Pożytku
Publicznego