Rekordowy Piąty Świętokrzyski Bal Filantropów! Drukuj
Wtorek, 06 Luty 2018 00:00

Piąty Świętokrzyski Bal Filantropów miał miejsce 3 lutego 2018 r. w Kielcach. Świętokrzyski Bal Filantropów to inicjatywa dobroczynna zorganizowana przez Świętokrzyski Fundusz Lokalny i Best Western Grand Hotel w Kielcach. Pierwszy Bal miał miejsce w 2014 r. Celem tej inicjatywy jest zebranie funduszy na stypendia dla młodzieży z województwa świętokrzyskiego, o wybitnych talentach i zdolnościach w różnych dziedzinach.

 

Tegoroczny Bal był wydarzeniem wyjątkowym i pozwolił na zebranie rekordowej kwoty uzyskanej z licytacji oraz kart wstępu: 180 tysięcy złotych. Zebrane w czasie wydarzenia fundusze przeznaczone zostały na piątą edycję Programu Stypendialnego GRAND. Dotychczas przyznano 45 stypendiów na łączną kwotę 191 tysięcy złotych. Zebrane środki pozwolą na ufundowanie kolejnych stypendiów w ramach Programu Stypendialnego GRAND dla wybitnie utalentowanej młodzieży z regionu świętokrzyskiego.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Gościom, którzy poprzez udział w Balu i włączenie się w licytacje przyczynili się do takiego sukcesu. Kierujemy wyrazy wdzięczności do współorganizatora – Best Western Grand Hotel oraz Partnera – Regionalnej Organizacji Turystycznej. Serdecznie dziękujemy Darczyńcom, którzy przekazali niecodzienne przedmioty na licytację oraz wszystkim, którzy aktywnie wspierali naszą inicjatywę dobroczynną.

 

 

Stowarzyszenie Świętokrzyski Fundusz Lokalny, 2008, login

  


Stowarzyszenie Świętokrzyski Fundusz Lokalny


Biuro:

ul. Sienkiewicza 78,
25-501 Kielce
budynek Best Western Grand Hotel -
IV piętro, pokój nr 29

tel: 730 696 423,

e-mail:
fundusz@funduszlokalny.kielce.pl

Siedziba:
ul. Chęcińska 27A/5,
25-020 Kielce

KRS: 0000030009

 

Organizacja
Pożytku
Publicznego